Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ALARM - sensory wewnętrzne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ALARM - sensory wewnętrzne

    domyslam sie ze bedziesz musial uzyc i tak dodatkowego przekaznika ew pociagnac przelacznik do kabiny. Zawsze mozesz podlaczyc miernik i sprawdzic gdzie pojawia sie napiecie po przekreceniu kluczyka i nie zanika po odpaleniu silnika.

    Ja ostatnio myslalem czy nie podlaczyc pod bortenza jako dzienne. Ale okazalo sie ze musialbym go wymienic na nowszy model. Wiec odpuscilem sobie i jezdze na wlaczonych swiatlach

  • #2
    ALARM - sensory wewnętrzne

    Witam! Dziś Skoda mnie zaskoczyła. Otóż... zapomniałem zamknąć okienka, zamknąłęm drzwi pilotem i poszedłem do domu. Po kilku minutach zorientowałem się, że mam opuszczoną szybę, więc powróciłem do auta. Pomyślałem, że sprawdzę czujność Octavki i włożyłem rękę do środka w celu uruchomienia alarmu i ... ok druga ręka i... wlazłem do samochodu przez okno i... oczywiście alarm dał ciała... Nie zadziałał... Nie wiem czy to wina czujników czy jak?

    Wymieniałem dziś też akumulator i może w tym tkwi problem jakiś? Tyle, że przy nie zamkniętych drzwiach i próbie zaryglowania auta pilotem, alarm wyje. Tak samo po zaryglowaniu drzwi pilotem, a otworzeniu kluczykiem...


    Co Wy na to?!

    Komentarz


    • #3
      kinikov, miałem podobny problem z alarmem (nota bene właśnie po odłączeniu aku)

      podjechałem do aso w którym miałem montowany alarm i ponownie 'doprogramowali'

      w sumie pracy na 2minuty
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Te fabryczne alarmy w naszych octavkach to badziewie,mi rok temu wybili pod garażem szybę,ktoś wsadził rękę i wyciągnął navi zaczepioną na środku szyby i alarm się nie włączył,rano budzi mnie żona,że mam wybitą szybę w aucie,ja schodzę i jak podszedłem tylko pod drzwi i włożyłem palec do środka przez wybitą szybę,mój alarm pięknie się rozwył,ale jak złodziej sobie pożyczał navi to było cicho jak w grobie

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X